Najlepše pesmice za vse letne čase

Samozal., 2023, 65 str.

Poučna knjiga za otroke

Založnik o knjigi:

Želja ustvariti to glasbeno knjigo je v srcih Mance in Benjamina tlela mnogo let. Želela sta ponuditi otrokom nekaj čarobnega in pri tem uporabiti svoje dolgoletne glasbene izkušnje. Prepričana sta, da si otroci zaslužijo najboljše, saj se že v mladih letih pričneta izoblikovati občutek za lepoto in odnos do svoje kulturne dediščine.

Vsaka pesem ima pevsko izvedbo Mance Izmajlove, ilustracijo Gorazda Vahna, novo glasbeno priredbo Benjamina Izmajlova, z inštrumenti simfoničnega orkestra, notni zapis pesmi in besedilo pesmi.

Na koncu knjige je tudi »Glasbeni kotiček«, s pomočjo katerega se lahko otroci učijo branja not in sami poskusijo pesmice zaigrati.